Kierownictwo Instytutu


dr hab. inż. Ryszard Rybski
Dyrektor:
dr hab. inż. Ryszard Rybski, prof. UZ
pokój: 526 w budynku A-2
tel.: (+48) 683282222
tel.: (+48) 683287867
E-Mail: R.Rybski@imei.uz.zgora.pl
dr inż. Leszek Furmankiewicz
Zastępca dyrektora:
dr inż. Leszek Furmankiewicz
pokój: 512b w budynku A-2
tel.: (+48) 683282234
E-Mail: L.Furmankiewicz@imei.uz.zgora.pl
dr inż. Emil Michta
Kierownik Zakładu Metrologii i Systemów Pomiarowych:
doc. dr inż. Emil Michta
pokój: 511b w budynku A-2
tel.: (+48) 683282654
E-Mail: E.Michta@imei.uz.zgora.pl
dr hab. inż. Radosław Kłosiński, prof. UZ
Kierownik Zakładu Teorii Obwodów:
dr hab. inż. Radosław Kłosiński, prof. UZ
pokój: 513a w budynku A-2
tel.: (+48) 683282233
E-Mail: R.Klosinski@imei.uz.zgora.pl
dr inż. Jacek Tkacz
Kierownik Zakładu Inżynierii Komputerowej:
dr inż. Jacek Tkacz
pokój: 223 w budynku A-2
tel.: (+48) 683282526
E-Mail: J.Tkacz@imei.uz.zgora.pl
mgr inż. Maciej Cepowski
Kierownik Pracowni Systemów Pomiarowych:
mgr inż. Maciej Cepowski
pokój: 519 w budynku A-2
tel.: (+48) 683282352
E-Mail: m.cepowski@imei.uz.zgora.pl